Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii deratizare.

Număr anunț
DA23037795
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
NORDICA SRL (CUI RO15682720)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975 RON
Valoare atribuită
975 RON
Data publicării
15.05.2019 11:37
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975 RON

din 975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.