Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie si dezinfectie
- Număr anunț
- DA23037730
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- NORDICA SRL (CUI RO15682720)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798 RON
- Valoare atribuită
- 798 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:35
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798 RON
din 798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro