Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adeverinta medicala

Număr anunț
DA23031626
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
Furnizor / câștigător
ADORO TIPO LINE SRL (CUI 36436630)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.245,67 RON
Valoare atribuită
2.245,67 RON
Data publicării
14.05.2019 16:24
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.245,67 RON

din 2.245,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.