Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie registre si cataloage

Număr anunț
DA23030269
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA (CUI 19127987)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358,68 RON
Valoare atribuită
358,68 RON
Data publicării
14.05.2019 15:07
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,68 RON

din 358,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.