Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare, transport, eliminare finala deseuri periculoase

Număr anunț
DA23019317
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90520000-8 · Servicii privind deseurile radioactive, toxice, medicale si periculoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.219 RON
Valoare atribuită
123.219 RON
Data publicării
14.05.2019 08:31
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.219 RON

din 123.219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.