Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RADIATOR OTEL 33K 300X2000 FERROLI
- Număr anunț
- DA23031637
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.245,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.245,38 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:25
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.245,38 RON
din 1.245,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro