Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pere

Număr anunț
DA23043732
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR. 39 (CUI 36494142)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
03222322-6 · Pere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,24 RON
Valoare atribuită
158,24 RON
Data publicării
15.05.2019 15:05
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,24 RON

din 158,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.