Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina pentru Primaria Bunesti.

Număr anunț
DA23047272
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
DUŢI-BELA GRANO S.R.L. (CUI RO1507924)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517 RON
Valoare atribuită
517 RON
Data publicării
16.05.2019 09:16
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517 RON

din 517 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.