Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servici de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
- Număr anunț
- DA23047051
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- GRECU TATIANA & ION SNC (CUI RO11988850)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.067,18 RON
- Valoare atribuită
- 52.067,18 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 09:07
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52.067,18 RON
din 52.067,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro