Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei Naval Remorcher Castrol CRB Multi 15W40
- Număr anunț
- DA23044181
- Autoritate contractantă
- R 14236177 Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- CASSOL RO SRL (CUI RO9613173)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.040,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.040,80 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:25
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.040,80 RON
din 3.040,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro