Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere aparate aer conditionat

Număr anunț
DA23033700
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.656 RON
Valoare atribuită
7.656 RON
Data publicării
15.05.2019 09:19
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.656 RON

din 7.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.