Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dezinsectie si dezinfectie
- Număr anunț
- DA23026444
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pt. Pers. Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24930531)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC UNIFAST SRL (CUI RO17691024)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.180 RON
- Valoare atribuită
- 3.180 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 12:52
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.180 RON
din 3.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro