Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat
Transport artisti
- Număr anunț
- DA23047798
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PUBLIC SA (CUI RO10099760)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 09:38
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890 RON
din 2.250 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.