Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziționare serv de mentenanta sistem de supraveghere video din intersecții,
- Număr anunț
- DA23043793
- Autoritate contractantă
- Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
- Furnizor / câștigător
- MAXX COMPUTERS SRL (CUI RO14324031)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.740 RON
- Valoare atribuită
- 10.740 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:07
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.740 RON
din 10.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro