Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ZIPLOCK 420X535mm , set 100 buc + PUNGI ZIPLOCK 200X300mm , set 100 buc

Număr anunț
DA23048774
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
Cod CPV
33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,35 RON
Valoare atribuită
284,35 RON
Data publicării
16.05.2019 10:17
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,35 RON

din 284,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.