Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA RCA AUTO FORD TRANSIT B81JNM

Număr anunț
DA23042509
Autoritate contractantă
Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca (CUI 4340579)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528 RON
Valoare atribuită
528 RON
Data publicării
15.05.2019 14:20
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528 RON

din 528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.