Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta medicala generala.
- Număr anunț
- DA23041896
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- CUCU N. CLAUDIA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 39871662)
- Cod CPV
- 85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:00
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.000 RON
din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro