Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace recoltare, Comprese sterile, masca chirurgicala, seringi, tub prelungitor

Număr anunț
DA23039084
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,50 RON
Valoare atribuită
271,50 RON
Data publicării
15.05.2019 12:20
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,50 RON

din 271,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.