Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari intretinere drumuri cu cilindrul vibro compactor

Număr anunț
DA22995285
Autoritate contractantă
Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gradistea Braila (CUI 4342758)
Furnizor / câștigător
MIRASER SRL (CUI 16475642)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.150 RON
Valoare atribuită
6.150 RON
Data publicării
10.05.2019 09:32
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.150 RON

din 6.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.