Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator VRLA AGM 12 V 5.4 AH LP 12-5.4

Număr anunț
DA23042828
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.666 RON
Valoare atribuită
2.666 RON
Data publicării
15.05.2019 14:31
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.666 RON

din 2.666 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.