Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare produse
- Număr anunț
- DA23050186
- Autoritate contractantă
- R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,46 RON
- Valoare atribuită
- 121,46 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:07
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,46 RON
din 121,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro