Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pulpe de pui refrigerate fără spate
- Număr anunț
- DA23008521
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.520 RON
- Valoare atribuită
- 5.820 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 10:46
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 07:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.820 RON
din 5.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro