Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

LUCRARI DE REABILITARE CENTRALA TERMICA PRIMARIE, COM. DAROVA, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA23035235
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.012,15 RON
Valoare atribuită
41.738,85 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
15.05.2019 10:13
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.738,85 RON

din 42.012,15 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 273,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.