Ofertă acceptată
Cumpărare directă
castraveti
- Număr anunț
- DA23044487
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI (CUI 4447444)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
- Cod CPV
- 15331100-8 · Legume proaspete sau congelate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,32 RON
- Valoare atribuită
- 7,32 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:38
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,32 RON
din 7,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro