Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smantana 12% grasime 850 gr.

Număr anunț
DA23046547
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
15512100-1 · Smantana semigrasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,25 RON
Valoare atribuită
182,25 RON
Data publicării
16.05.2019 08:41
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,25 RON

din 182,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.