Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POIANA FLORILOR LAPTE UHT 3.5%
- Număr anunț
- DA23041709
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI (CUI 4468935)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI RO1755369)
- Cod CPV
- 15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,66 RON
- Valoare atribuită
- 687,66 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 13:54
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
687,66 RON
din 687,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro