Ofertă acceptată
Cumpărare directă
set cafea 12 piese administrativ
- Număr anunț
- DA23046264
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392 RON
- Valoare atribuită
- 392 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 08:24
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
392 RON
din 392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro