Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SETURI COLIERE PENTRU BORNE ACUMULATORI AUTO
- Număr anunț
- DA23051717
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 44212316-7 · Coliere de strangere curbate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252 RON
- Valoare atribuită
- 252 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:55
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252 RON
din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro