Ofertă acceptată Cumpărare directă

alte materiale

Număr anunț
DA23044369
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Petru Poni (CUI 4541912)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202,65 RON
Valoare atribuită
1.202,65 RON
Data publicării
15.05.2019 15:33
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.202,65 RON

din 1.202,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.