Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet electrice 150506

Număr anunț
DA23043988
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,20 RON
Valoare atribuită
290,20 RON
Data publicării
15.05.2019 15:16
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,20 RON

din 290,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.