Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vana/Cuva dezinfectie - capacipate 10 litri - capac transparent
- Număr anunț
- DA23042594
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
- Cod CPV
- 33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:22
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro