Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient /Recipiente/Bidon/bidoane plastic colectare deseuri chimice lichide de laborator-10L ADR
- Număr anunț
- DA23040708
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 44616200-3 · Bidoane pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,50 RON
- Valoare atribuită
- 121,50 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 13:19
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,50 RON
din 121,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro