Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de alarmare antiefractie si control acces sediu secundar ANRE, str. Clucerului
- Număr anunț
- DA23006662
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- MAST SISTEM SRL (CUI RO12722049)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.050 RON
- Valoare atribuită
- 10.794,90 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 09:45
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.794,90 RON
din 10.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro