Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oglinda rutiera convexa

Număr anunț
DA23045185
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,51 RON
Valoare atribuită
1.260,51 RON
Data publicării
15.05.2019 16:21
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,51 RON

din 1.260,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.