Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda continua laminata TZE231, 12mm, 8m - 6 buc , Rola de etichete hartie continua laminata TZE531

Număr anunț
DA23048517
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839 RON
Valoare atribuită
839 RON
Data publicării
16.05.2019 10:07
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839 RON

din 839 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.