Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material tulle

Număr anunț
DA23044707
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
LANDAU TECH SRL (CUI RO22382785)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.073,70 RON
Valoare atribuită
7.073,70 RON
Data publicării
15.05.2019 15:48
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.073,70 RON

din 7.073,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.