Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA23044347
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,58 RON
Valoare atribuită
124,58 RON
Data publicării
15.05.2019 15:32
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,58 RON

din 124,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.