Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR ,BIBLIORAFTURI,TONERE, CAIETE, DOSARE, MINE CREION

Număr anunț
DA23036083
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,80 RON
Valoare atribuită
1.218,80 RON
Data publicării
15.05.2019 10:40
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218,80 RON

din 1.218,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.