Ofertă refuzată Cumpărare directă

produse de papetarie

Număr anunț
DA23028189
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.660,90 RON
Valoare finală
3.660,90 RON
Data publicării
14.05.2019 13:55
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.