Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE SI BIROTICA

Număr anunț
DA23044259
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,56 RON
Valoare atribuită
957,56 RON
Data publicării
15.05.2019 15:28
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,56 RON

din 957,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.