Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet rechizite
- Număr anunț
- DA23037300
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 (CUI 32216127)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.098,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.098,75 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:20
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.098,75 RON
din 1.098,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro