Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Formulare de identificare F2 și F4 pentru concesionari
- Număr anunț
- DA23051416
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- PFA PASCU MIRCEA GHEORGHE (CUI RO20500892)
- Cod CPV
- 22822200-0 · Formulare comerciale necontinue (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.260 RON
- Valoare atribuită
- 7.260 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:44
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.260 RON
din 7.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro