Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA FILTRARE SI RECIRCULARE PENTRU PISCINA APA RECE

Număr anunț
DA23048802
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
AQUA TEHNOSERV SRL (CUI RO32085587)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.648 RON
Valoare atribuită
5.648 RON
Data publicării
16.05.2019 10:18
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.648 RON

din 5.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.