Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GR.POR.92291 GRANITE BEIGE STR.33,3X33,3
- Număr anunț
- DA23048753
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44912200-8 · Gresie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,97 RON
- Valoare atribuită
- 45,97 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 10:16
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,97 RON
din 45,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro