Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de igenizare a instalatilor de aer conditionat
- Număr anunț
- DA23046113
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.374 RON
- Valoare atribuită
- 8.374 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 08:09
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.374 RON
din 8.374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro