Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de numarat bancnote NB160

Număr anunț
DA23031668
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
Furnizor / câștigător
R 14974018 SALIS TERRA SERVICE
Cod CPV
30132200-5 · Masini de numarat bancnote (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,17 RON
Valoare atribuită
520,17 RON
Data publicării
14.05.2019 16:28
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,17 RON

din 520,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.