Ofertă acceptată Cumpărare directă

Premii pentru concursul ,,Laptele, un aliment sanatos”

Număr anunț
DA23053880
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
MONDO EVENTS & SALES S.R.L. (CUI 30574226)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.915 RON
Valoare atribuită
36.915 RON
Data publicării
16.05.2019 13:16
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.915 RON

din 36.915 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.