Ofertă acceptată Cumpărare directă

Regularizare, decolmatare si refacere podet Valea Crisului,

Număr anunț
DA23048854
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
NEGRUT DAN P.F.A. (CUI 32940544)
Cod CPV
45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.466,52 RON
Valoare atribuită
56.466,52 RON
Data publicării
16.05.2019 10:19
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.466,52 RON

din 56.466,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.