Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pubicatie Viitorul Ilfovean

Număr anunț
DA23038019
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CENTRUL ROMAN PENTRU INITIATIVA SOCIALA (CUI 26181156)
Cod CPV
22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
15.05.2019 11:44
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.