Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa Elasomerica - Perfuzie continua administrare citostatice 275ml-300ml

Număr anunț
DA23042187
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.491,50 RON
Valoare atribuită
3.491,50 RON
Data publicării
15.05.2019 14:09
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.491,50 RON

din 3.491,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.